Hoşgeldiniz Giriş Yapınız  | Veya Kayıt Olunuz
Dolar : 6.9602| Euro : 8.1751  
 
SEPETİNİZ (0 Ürün)
Ana Sayfa Kamera Sistemleri Fiber Ürünler
  Marka
  Expotech
  Kasa Tipi
  Metal Kasa
EX-28400P
226-24-Port+PoE+switch+ile+2+Gigabit+TP/SFP+Combo+Ports
24-Port PoE switch ile 2 Gigabit TP/SFP Combo Ports
5256.00 TL

EX-20250P
227-16-Port+PoE+switch+with+2+Gigabit+TP/SFP+Combo+Ports
16-Port PoE switch with 2 Gigabit TP/SFP Combo Ports
3080.00 TL

EX-0678P
228-4-Port+PoE+Switch+++2+Port+Switch
4-Port PoE Switch + 2 Port Switch
616.00 TL

8PORT
327-8+PORT+ST/SC/SCD/LC/F/0+RACK+TIPI+PANEL
8 PORT ST/SC/SCD/LC/F/0 RACK TİPİ PANEL
361.00 TL

12 PORT
328-12+PORT+ST/SC/SCD/LC+F/O+RACK+TIPI+PANEL
12 PORT ST/SC/SCD/LC F/O RACK TİPİ PANEL
411.00 TL

24 PORT
329-24+PORT+ST/SC/SCD/LC+F/+O+RACK+TIPI+PANEL
24 PORT ST/SC/SCD/LC F/ O RACK TİPİ PANEL
411.00 TL

2U 48 PORT
330-2U+48+PORT+ST/SC/SCD/LC+F+/O+RACK+IPI+PANEL
2U 48 PORT ST/SC/SCD/LC F /O RACK İPİ PANEL
673.00 TL

8 PORT S
331-8+PORT+ST/SC/SCD/LC+F/o+duvar+tipi+panel
8 PORT ST/SC/SCD/LC F/o duvar tipi panel
361.00 TL

12 PORTDV
332-12+PORT/SC/SCD/LC+F/+O+DUVAR+TIPI+PANEL
12 PORT/SC/SCD/LC F/ O DUVAR TİPİ PANEL
411.00 TL

24 PORT ST
333-24+PORT+ST/SC/SCD/LC+F/+O+DUVAR+TIPI+PANEL
24 PORT ST/SC/SCD/LC F/ O DUVAR TİPİ PANEL
534.00 TL

48 PORT ST
334-48+PORT+ST/SC/SCD/LC+F/+O+DUVAR+TIPI+PANEL
48 PORT ST/SC/SCD/LC F/ O DUVAR TİPİ PANEL
944.00 TL

Ex-10120P
420-8-Port+PoE+Switch+++2+Port+Switch
8-Port PoE Switch + 2 Port Switch
723.00 TL

ilkÖnceki1SonrakiSon

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan
Takip Edebilirsiniz.
Trust Safe 256 bit Şifreleme Sertifikası İle Bilgileriniz Güvende
Güvenli alışveriş
Whatsapp Satış Hattı
Copyright 2020 Şükür Elektronik Güvenlik Sistemleri